Treningi

Najtrudniejszą częścią treningu jest jego rozpoczęcie.

 

 Systematyczny  Intensywny  Wymagający

przemo

Trening dla najbardziej wymagających osób, które nie tylko chcą się dobrze bawić na zajęciach ale chcą także skupić się na szlifowaniu swoich słabych stron

  • dopasowany do indywidualnych potrzeb, wieku i poziomu
  • odpowiednio dobrany cykl treningowy
  • stała kontrola poprawnej techniki
  • korygowanie błędów
  • gwarancja osiągnięcia postawiony celów
  • zero nudy i rutyny
  • odpowiedni poziom motywacji
  • maksymalne wykorzystanie czasu

Efektywniej – popracujemy nad poprawą siły mięśni, zwiększeniem wytrzymałości, wzmocnieniem mięśni głębokich, zajmiemy się poprawną techniką i kondycją – nie będziemy tracić czasu!

Intensywniej – mała grupa zapewnia skuteczny trening, maksymalnie wykorzystamy każdą minutę.

Dokładniej – będziemy czuwać nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń a w razie potrzeby będziemy eliminować błędy.

Termin zajęć: piątki, godzina 19:00 lub inny pasujący termin
Miejsce: CW Forteca, Kraków ul. Racławicka 60
Czas trwania zajęć: 2,5 h
Ilość osób w grupie: maksymalnie 3
Cena pojedynczego treningu:
100 zł zajęcia 1 osobowe
120 zł zajęcia 2 osobowe
130 zł zajęcia 3 osobowe
(plus wejście indywidualne na ściankę). Dla sekcjowiczy atrakcyjne zniżki.

Intensywniej Efektywniej Dokładniej

 

Trening w skałach:

Propozycja dla tych, którzy chcieliby rozpocząć lub kontynuować przygodę ze wspinaniem w skałach a nie czują się zbyt pewnie lub nie wiedzą jak się do tego zabrać. Podczas wyjazdów treningowych zapoznamy z niepisanymi zasadami obowiązującymi w skałach, nauczymy techniki poruszania się w skale, bezpiecznej asekuracji, przewiązywania się, bezpiecznego wycofywania, itp. Trening w skałach to sporo adrenaliny, wysiłku i dużej dawki wrażeń, ale także nauka przezwyciężania słabości, przesuwania barier psychicznych i fizycznych.

Rekreacja:

Wspinanie może być doskonałą formą rekreacji dla wszystkich, niezależnie od wieku i fantastycznym wypoczynkiem od monotonii dnia codziennego, bo dostarcza mnóstwo radości, nowych wrażeń, rozwija ruchowo i psychicznie, uczy tez dyscypliny i samokontroli. Wspinać mogą się dzieci, które robią to w sposób naturalny, lekko i z łatwością, młodzież, dla której to okazja do wyładowania nadmiaru energii,  studenci, którzy w ten sposób aktywnie odpoczną, osoby pracujące, które zrelaksują się, odreagują codzienny stres.  Propozycję nietypowego spędzenia czasu kierujemy do  rodzin, grup znajomych, wycieczek szkolnych oraz grup studentów. Program dostosujemy do życzeń uczestników. Proponujemy wspinaczkę skałkową, zjazd na tyrolce, wychodzenie po linie lub wspinanie po drabince. Zapewnimy obsługę instruktorską w miłej atmosferze, dobierzemy takie drogi, aby każdy dobrze się bawił i poznał swoje możliwości.