Pierwsze treningi już za nami…

Za nami pierwsze tygodnie zajęć sekcyjnych. Dziękujemy Wam za liczną obecność jest już nas ponad 50 osób.
Z przyjemnością informujemy, że do grona instruktorów dołączył także Bartek Świstowski – Instruktor Wspinaczki Sportowej i Daria Brylov, która zajmuje się wspinaniem sportowym, a startując w zawodach zawsze osiąga wysokie wyniki.

Wszyscy  będziemy dążyli do perfekcji w prowadzeniu zajęć i dbali o Wasz progres. Każdy poważny wspinacz zna wartość szkolenia dlatego dla ułatwienia kontroli postępów treningowych od listopada otrzymacie:
1) rozpiskę treningu;
2) kartę motywacyjną – co dwa miesiące osoba o największej liczbie punktów otrzyma 50% zniżki na zajęcia a wśród pozostałych sekcjowiczy rozlosujemy nagrody;
3) kartę progresu – co dwa miesiące odbędzie się test sprawdzający ilość podciągnięć, siłę maksymalną, trzymanie krawądek, itd.
4) Tworzymy grupę WspinOnWspinAttac która będzie startowała w zawodach czy biegach ( jak Runmagedon) osoby należące do grupy będą miały zniżki na sekcję 10%. Pierwsze zawody już 14.11 w Rzeszowie.
5) Z myślą o tym aby was zachęcić i wyróżnić za wasze osiągnięcia wspinaczkowe w skałach będziemy nagradzać wasz trud firmowymi podkoszulkami:

• 6.3 pomarańczowa podkoszulka
• 6.4 czerwona podkoszulka
• 6.5 niebieska podkoszulka
• 6.5+ czarna podkoszulka
(podkoszulki będziemy systematycznie rozdawać co miesiąc)

6) niedzielny trening FitnessClimbing (ilość osób ograniczona) ale uwaga! słowa „nie mam już siły”, „nie dam rady”, „skóra mnie piecze” itp. będą karane, zatem zastanówcie się czy chcecie to przeżyć. Jest możliwość odrabiana zajęć sekcyjnych na treningach FitnessClimbing.

Aktualny rozkład zajęć w tygodniu:


Rezerwacja
miejsc: wspinonwspin@gmail.com

Cennik karnetów: k-8 120zł, k7-110zł, k6-100 zł, k5-90, k4-80*
Do ceny karnetu należy doliczyć wejście na ścianę.